GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Coworking w Polsce

Coworking w Polsce - Adres dla  firm na terenie Polski

Z olbrzymia radością, informujemy iż od dnia 01.03.2020 roku nasze usługi zostają rozszerzone o c/o working dla Polskich i zagranicznych podmiotów na terenie Polski.
 
Do dyspozycji oddajemy adres przestrzeni biurowej jak również adres wirtualny w strefie transgranicznego handlu oraz usług Zgorzelec-Görlitz.  
 
Biuro jest zlokalizowane w Zgorzelcu, przy sąsiedztwie z Bankami na jednej z ładniejszych i uczęszczanych dróg. Dodatkowo klienci dysponują miejscami parkingowymi według własnych potrzeb.
 
Rozszerzenie działalności na teren Niemiec z wykorzystaniem Unijnych przepisów o transgranicznosci i naszego biura po stronie Polskiej w Zgorzelcu, otwiera naszym  klientom dodatkowe horyzonty, łącznie z optymalizacja podatkowa po stronie Polskiej a sięgającą nawet 20 % łącznych podatków bez potrzeby optymalizacji przez spółki komandytowe a kwoty podlegające opodatkowaniu 20 % stanowią koszty uzyskania dochodu tym samym zmniejszając podstawę do opodatkowania.
 
Możliwości jest tak wiele jak pomysłów na biznes, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym biurem aby wspólnie opracować najbardziej korzystny model.
 
Klienci korzystający z naszych usług po stronie Niemieckiej, maja możliwość skorzystania centralizowania obiegu dokumentów i optymalizacji kosztów, OD TERAZ - przenosząc na korzystnych warunkach również swoja Polska firmę do naszej kancelarii po Polskiej stronie granicy.

Więcej o transgranicznych dyrektywach wraz z orzecznictwem można przeczytać na naszym blogu pod TYM LINKIEM.

Przestrzeń coworking zapewnia klimatyzowane pomieszczenie z dostępem do szeroko pasmowego internetu przez Wi-Fi.
 
Termin skorzystania z biura można zarezerwować  za pośrednictwem elektronicznego plannera terminów znajdującego się POD TYM linkiem.  Domyślnie czas rezerwacji obejmuje 1 bezpłatną godzinę dla naszych klientów.  
 
Potrzebujesz więcej czasu? Skontaktuj się z nami.

 

Adres Korespondencjyny

Jest to usługa dedykowana dla osób prywatnych jak również dla firmy, w wyłącznym celu otrzymania adresu korespondencyjnego i obsługi korespondencji przez nasze biuro, w jednym stałym miejscu.

Adres rejestracyjny

Forma połączonej usługi adresu korespondencyjnego z zgoda na wykorzystanie adresu celem rejestracyjnym podmiotu gospodarczego. Usługa obejmuje również obsługę i przekazywanie korespondencji.

Coworking

Fizyczne biuro w pełni wyposażone i klimatyzowane z dostępem do Internetu w ramach jednogodzinnych lub ich wielokrotności np. sesji z kontrahentami – na podstawie zgody o uzytkowanie.

Transgraniczny charakter

Nie podlegająca swobodnej interpretacji, pełna transgranicznosc przy użytkowaniu adresów w Görlitz i Zgorzelcu, będących jednym miastem podzielonym granicznie Nysa Łużycką na stronę Polska i Niemiecka.

Biuro na godziny

Możliwość korzystania z biura na godziny, bezpłatnie dla naszych klientów w ramach ich pakietu oraz płatnie dla każdego kto potrzebuje skorzystać z w pełni wyposażonego stanowiska pracy po Polskiej stronie granicy.

Adres zwrotny

Usługa ma przeznaczenie w większości przypadków dla sprzedawców którzy potrzebują adresu do odbierania przesyłek zwrotnych po stronie Polskiej i ich konsolidacji celem obniżenia kosztów zwrotów.