GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Dlaczego my?

Najniższa cena rejestracji firmy w niemczech

Wiele zadań jedna cena
Oferujemy naszym klienta w ramach umowy prowadzenia firmy na terenie Niemiec lub jej rejestracji - komplet usług w jednej cenie bez dodatkowych ukrytych kosztów, w prostej i zrozumialej formie nie generującej dodatkowych obciążeń finansowych.

wypełnianie wniosków dla niemieckiej firmy

 

Szybkość i precyzyjność działań
Doświadczenie naszej kadry i wsparcie merytoryczne najlepszych doradców podatkowych oraz kancelarii prawnych, gwarantuje szybkość naszych usług i precyzyjność w wypełnianiu dokumentów, wniosków, etc..

rozliczanie podatku z pracy w niemczech

 

Uczciwe stawki za uczciwą pracę
W ramach naszych kompetencji, wykonujemy dodatkowe prace zlecone przez naszych klientów na terenie  Niemiec, posługując się stałą stawką deklarującą ilość pracy a nie modelem typu: zamów wykonanie pracy której cenę poznasz po jej wykonaniu.

obsługa poczty i telefonu dla firmy w niemczech

 

Połączenie konserwatyzmu z najnowszą technologia IT
Aby wyjść na przeciw potrzebą naszych klientów, dodatkowo oferujemy tworzenie responsywnych stron-wizytowek, obsługę poczty e-mail, jak również dostęp do technologi VoIP umożliwiającej korzystanie z firmowego telefonu w dowolnym miejscu na świecie. 

pomoc dla nowych i istniejących firm na terenie niemiec

 

Wsparcie merytoryczne i prawne
Nasi klienci zawsze mogą liczyć na uzyskanie wsparcia merytorycznego w naszej firmie konsultingowej popartego opiniami radców podatkowych, adwokatów, księgowych i notariuszy, a wszystko po to aby udzielić wiarygodnej odpowiedzi na zadawane pytania.

archiwizacja dokumentów i dostęp do nich z terenu Niemiec i polski

 

Archiwizacja danych i dostęp do nich 24 godziny na dobę
Każdy klient naszej firmy konsultingowej którego sprawy prowadzimy, ma dostęp przez internet 24 godziny na dobę do swoich zarchiwizowanych danych, wniosków i formularzy nie martwiąc się ich zagubieniem - poprzez dedykowany dostęp do usług naszej chmury danych.

kompleksowa obsługa pracowników wraz z rozliczeniami z Niemiec i firmy

 

Wszystko w jednym miejscu
Bez względu czy chcesz zarejestrować firmę w Niemczech czy już ją posiadasz, a może jesteś osobą prywatną potrzebującą wsparcia merytorycznego aby pomóc jej w odnalezieniu się w Niemieckich realiach - wszystko znajdziesz u nas w jednym miejscu.

wsparcie dla klientów z polski i Niemiec oraz niemieckich firm

 

Doświadczona i życzliwa kadra
Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami którzy zawsze służą Ci dobrą radą i chęcią pomocy w życzliwej i milej atmosferze, bez względu na ilość pracy czy klientów ponieważ każda osoba jest mile widziana w naszym gronie.

wsparcie telefoniczne niemieckich firm w języku polskim

 

Wsparcie telefoniczne
W godzinach pracy naszych biur, zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umawiania wizyt lub dodatkowych pytań aby w trosce o Państwa czas - przyspieszyć przepływ informacji które w licznych sytuacjach mogą być strategiczne dla was: naszego partnera.

jedna prosta umowa i wiele korzyści dla firm w niemczech oraz niemieckich pracownikow

 

Jedna umowa wiele korzyści
W trosce o czas naszych klientów oraz dążąc do  zminimalizowania procedur, nawiązanie umowy z nasza firmą konsultingową ogranicza się tylko do jednego dokumentu będącego umową na świadczenie określonych usług łącznie z klauzulą zachowania poufności. 

 

Pisali i mówili o Nas: