GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Fulfilment

eBay, sklep internetowy, Rakuten, Amazon

Przygotowaliśmy dla naszych klientów zainteresowanych kompleksowa obsługą sprzedaży na terenie Niemiec, specjalna ofertę podzielona na pakiety w zależności od ilości wystawionego i obsługiwanego towaru. Odpowiedzi do zainteresowanych zakupem w formie e-mail, telefonicznej, etc – są bez limitu w każdym z pakietów bez względu na ich ilość.

Jest to oferta rozszerzająca np. nasze usługi Konsultingowe, magazynu nadawczego na terenie Niemiec, wraz z identyfikacja podmiotu jako typowego Niemieckiego sprzedawcy, telefonem stacjonarnym na terenie Niemiec, czy regulaminów zgodnych z Niemieckim prawem.

Nasza oferta obejmuje pakiety w których różnica wynika z ilości wprowadzonego i obsługiwanego towaru.

Możesz również założyć tylko sklep lub połączyć obie platformy sprzedażow

Fulfilment, jest to kompleksowa obsługa Twojej sprzedaży np. na terenie Niemiec gdzie w ramach związanych z nią usług Twój towar może być magazynowany w naszych magazynach, następnie obsłużymy spływające zamówienia, skompletujemy je, spakujemy, wygenerujemy etykiety nadawcze i prześlemy do odbiorcy… a wszystko to bez Twojego zaangażowania poza zamówieniem Towaru od swojego dostawcy na wskazany przez nas adres magazynu.

Dzięki Fulfilmentowi, możesz zaoszczędzić czas, zminimalizować zaangażowanie, szybciej dostarczać towary do swoich klientów, zoptymalizować koszty przez ograniczenie kosztów magazynowania oraz obsługi magazynowej a do tego nawet nie musisz podpisywać umowy kurierskiej na terenie Niemiec.

To dla Ciebie zbyt mało? .. możesz połączyć to z dodatkowymi usługami świadczonymi przez nasze biura a dotyczącymi e-commerce jak np. rejestracje na portalach sprzedażowych, stworzenie sklepu internetowego, zadbanie o przestrzeń serwerowa dla Twojego sklepu, wystawienie towarów na sprzedaż , połączenie sprzedaży w własnym sklepie z eBay i Amazon oraz porównywarkami cenowymi na terenie Niemiec,. I tak dalej….

............W konsekwencji, Twoje zaangażowanie może ograniczyć się wyłącznie do podejmowania decyzji o tym czym mamy się zając a czym chcesz się zająć osobiście lub w ramach własnych struktur organizacyjnych, chociaż i w tym możemy częściowo Cie wyręczyć przez przedstawienie stosownych analiz biznesowych z których jasno będzie wynikał kierunek jaki musi obrać Twoja firma.

Obsługa E-commerce

Regulaminy e-commerce

Więcej ...

Sklepy internetowe

Więcej ...

Hosting www

Więcej ...

Obsługa sprzedaży

Więcej ...

Wystawianie towarów

Więcej ...

Rejestracje eBay, Amazon

Więcej ...

Rejestracje PayPal, Sofort

Więcej ...

Rejestracje Rakuten, Idealo

Więcej ...

Magazynowanie towarów

Więcej ...

Wysyłka towarów

Więcej ...

Obsługa zwrotów

Więcej ...

Konfekcjonowanie

Więcej ...