GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Niemiecki IP

Jeżeli przebywasz w Polsce a wystawiasz aukcje na Niemieckim eBay, lub Amazon, nie raz zapewne spotkałeś się z sytuacja w której dany portal zablokował Tobie lub innej osobie,  konto z powodu dostępu internetowego z terenu Polski.
 
Rozwiązaniem problemu, jest wyłącznie dostęp z Niemieckiej geolokalizacji bazującej na schematach przydziału adresacji IP przez Holenderski RIP. Pośrednim rozwiązaniem którym się posiłkowały osoby z Polski lub innych krajów, było stosowanie płatnych VPN lub serwerów cashujacych, które niejednokrotnie były bardzo wolne w wymianie danych przez TCP/IP, dane przenoszone w warstwie komunikacyjnej determinowały skuteczne użycie innej geolokalizacji.
 
Jeżeli jesteś naszym klientem, zawsze mogłeś/możesz również skorzystać z bezpośredniego przyjazdu do naszego biura, wpięcia się w nasza siec przez WiFi i wystawiania swoich produktów z Niemieckiego adresu IP – całkowicie bezpłatnie, lecz niestety wymaga to osobistego przyjazdu co wielokrotnie może być kłopotliwe.
 
Rozwiązaniem wdrożonym przez nasza firmę dla obecnych klientów, mającym na celu jak najmniejsze angażowanie się w proste procedury wystawiania towarów, jest stworzony po 1 sierpnia 2020 roku, zdalny dostęp do fizycznego stanowiska pracy wyposażonego w szybki i wydajny komputer z światłowodowym wpięciem 250 Mb/s do Niemieckiej infrastruktury teleinformatycznej.  
 
AD. O usłudze możesz również przeczytać na naszym blogu pod adresem:  
https://firma-w-niemczech.eu/blog/59-Zdalny-dostep-do-Niemieckich-platform.html
 
Zdalny dostęp charakteryzuje się fizycznym miejscem celem wykonywania pracy zdalnej na terenie Niemiec, możliwością spersonalizowania swojego konta które jest jednorazowo tworzone każdemu klientowi jako niezależne i odseparowane środowisko pracy, bez korzystania z pośredników udostępniających usługi wirtualne, a co najważniejsze : korzystanie z tak spreparowanego środowiska i dostępu do Niemieckiej geolokalizacji jest całkowicie bezpłatne  nawet przez ok. 20 godzin miesięcznie.

Co należy wykonać ?
Musisz zlecić nam jednorazowo stworzenie odpowiedniego środowiska pracy, a następnie wystarczy rezerwować termin dostępu do jednostki, za pomocą naszego systemu rezerwacji terminów.

Adres rezerwacji terminu (Online): https://outlook.office365.com/owa/calendar/KochPartnersConsultingSpZoo@firma-w-niemczech.biz/bookings/

System zostanie uruchomiony 5 minut przez zarezerwowanym terminem i wyłączony w celach bezpieczeństwa, 5 minut po zakończeniu się zarezerwowanego terminu. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami i w razie potrzeby – przedłużyć czas użytkowania, o ile nie jest w konflikcie z zarezerwowanym terminem przez innego z naszych klientów.
 
Masz więcej pytań  ? Skontaktuj się z nami.

Separowane środowisko

Dodatkowe narzędzia

Niemiecki adres IP

Światłowód 250 Mb/s

Bezpłatne korzystanie

Możliwość personalizacji