GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Non-profit

Co roku nasza firma angażuje się w akcje charytatywne, tym razem wypierając akcje „Szlachetna Paczka” wyciągająca pomocna dłoń do osób potrzebujących, wyłącznie z terenu naszego ojczystego kraju - Polski.

W tym roku (przełom 2018-2019) jesteśmy szczęśliwi iż mogliśmy zasponsorować zakup żywności, zabawek, ubrań oraz mebli dla wybranej rodziny z najbliższego nam województwa dolnośląskiego.

Nasza Grupa Holdingowa wspiera nie tylko osoby, fundacje ale również ogólnie rozumiana społeczność internetowa wraz z jej projektami i wdrożeniami zgrupowanymi wokół wolnego oprogramowania (Open Source).

Nasze wsparcie obejmuje dofinansowania najciekawszych projektów Open Source, zgrupowanych wokół  społeczności kładącej szczególny nacisk na bezpieczeństwo w sieci, jak również dostarczamy wsparcie merytoryczne i  techniczne wynikające z naszego długoletniego doświadczenia IT i warunków technicznych.

Dnia 01.08.2017 stworzyliśmy i udostępniliśmy specjalna stronę internetową na której można znaleźć dodatkowe „pomocne” informacje dla  naszych rodaków na obczyźnie.

Informacje w niej zawarte, są sukcesywnie uzupełnianie o nowe treści i wzory dokumentów dlatego prosimy o wyrozumiałość

Publikacja w/w materiałów nie jest naszym obowiązkiem a jedynie dobrą wolą, dlatego prosimy o wyrozumiałość jeżeli informacje jeszcze są nie kompletne, ale zapewniamy że cały czas pracujemy nad ich uściśleniem.