GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Wartości dodane

Każdy z naszych klientów w ramach świadczonych usług,otrzymuje dostęp do bezpłatnych „dodatków”, wymienionych i opisanych poniżej.

Dostęp online do dokumentów
Dostęp online do dokumentów jest to usługą świadczoną za pośrednictwem naszych serwerów dedykowanych. Klient otrzymuje Login oraz Hasło i adres internetowy, pod którym może się zalogować i sprawdzać oraz pobierać 24 godziny na dobę – swoje dokumenty (korespondencje) które zostały zeskanowane i udostępnione w formie przeszukiwanych plików PDF. Dostęp Online jest w pełni responsywny przez co działa w przeglądarkach internetowych na komputerach jak również w telefonach komórkowych. System po otrzymaniu z naszych biur nowej korespondencji posegregowanej datami, automatycznie informuje klienta o nowej korespondencji na autoryzowany adres e-mail.

Telefon stacjonarny na terenie Niemiec
Jest to typowy numer stacjonarny na terenie Niemiec (numer kierunkowy z Görlitz), z możliwością odbierania połączeń w protokole VoIP na dowolnym urządzeniu do tego przystosowanym lub za pomocą odpowiednich aplikacji instalowanych w telefonach, tabletach, laptopach, etc.. Utrzymanie linii celem odbierania połączeń jest bezpłatne i bez terminowe na czas korzystania z usług naszej kancelarii. Każdy klient otrzymuje stosowny poradnik „jak skonfigurować aplikacje z w/w protokołem” jak również może liczyć na nasza bezpłatną pomoc w konfiguracji urządzenia fizycznego.

Standardowa archiwizacja dokumentów
Standardowa archiwizacja dokumentów bazuje na codziennych pracach naszego personelu obsługującego biuro serwis w Niemczech, i związana jest z dygitalizacja dokumentów, korespondencji jak również archiwizacja dokumentów źródłowych przechowywanych przez cały okres trwania umowy bez dodatkowych kosztów.

Pokój spotkań
W ramach biuro serwisu dla firm zarejestrowanych pod naszym adresem, oddaliśmy specjalny pokój spotkań dla naszych klientów z ich kontrahentami w sytuacji kiedy jest wymagane spotkanie osobiste na terenie Niemiec. W ramach pokoju spotkań, dajemy dodatkowa pomoc sekretariatu w kopiowaniu dokumentów podczas spotkania czy bezpłatny dostęp do szerokopasmowego WiFi.

Dostęp do dodatkowych dokumentów, wzorów umów, między innymi:
- Umowa spółki Cywilnej GbR
- Umowa pożyczki w spółce kapitałowej UG/GmbH
- Raport kasowy w spółce kapitałowej UG/GmbH
- Książka pojazdu/jazd
- Wzory rachunków (z uwzględnieniem wszyskich form)
- Umowa o prace
- Umowa MiniJob/elastyczna
- Umowa konsorcyjna (w tym zaświadczenie konsorcyjne)
- Protokół zniszczenia/utylizacji środków trwałych
- Umowa najmu
- Wory dokumentów z objaśnieniami ( w tym np. wnioski o składy podatkowe,celne, etc..)