GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Nowe wpisy

Spółki GmbH i UG w Niemczech - czy warto mieć przestrzeń co-workingową?

18 12, 2023 by Administrator

Spółki GmbH i UG to dwie najpopularniejsze...

Obowiązki podatkowe polskich firm w Niemczech

18 12, 2023 by Administrator

Polskie firmy prowadzące działalność...

Zobacz wszystkie wpisy →

Szybki kontakt

Tel.: +48 75 6106088
Tel.: +49 3581-8999998

Fax.: +49 3581 79253229

E-mail: kontakt@firma-w-niemczech.eu

Ricochet: ricochet:vdzsgrlpuobtu7u5

Spółki GmbH i UG w Niemczech - czy warto mieć przestrzeń co-workingową?

Posted on 18 12, 2023 by Administrator

Spółki GmbH i UG to dwie najpopularniejsze formy prawne dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność w Niemczech. Obie formy prawne oferują szereg korzyści, w tym ograniczenie odpowiedzialności właścicieli za zobowiązania spółki.

Jednakże, prowadzenie spółki w Niemczech wiąże się również z pewnymi obowiązkami, w tym z koniecznością posiadania siedziby spółki. Siedziba spółki to adres, pod którym spółka jest zarejestrowana w urzędzie ds. handlu (Gewerbeamt).

Właściciele spółek GmbH i UG mogą wybrać spośród kilku opcji, jeśli chodzi o siedzibę spółki. Jedną z opcji jest wynajęcie biura w tradycyjnym budynku biurowym. Inną opcją jest skorzystanie z przestrzeni co-workingowej.

Przestrzeń co-workingowa - co to jest?

Przestrzeń co-workingowa to biuro, które jest wynajmowane przez kilka osób lub firm. Współdzielenie przestrzeni co-workingowej może być korzystne dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Przestrzenie co-workingowe oferują szereg korzyści, w tym:

  • Oszczędności finansowe: Współdzielenie przestrzeni co-workingowej może obniżyć koszty wynajmu biura nawet o kilkadziesiąt procent.
  • Elastyczność: Współdzielenie przestrzeni co-workingowej daje przedsiębiorcom możliwość elastycznego dopasowania powierzchni biurowej do potrzeb swojej firmy.
  • Możliwość networkingu: Przestrzenie co-workingowe to świetne miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Przestrzeń co-workingowa w Niemczech dla spółek GmbH i UG

Firma Koch&Partners Consulting oferuje przestrzeń co-workingową w Niemczech, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb spółek GmbH i UG.

Przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting znajduje się w strefie z niskim podatkiem Gewerbesteuer. Pozwala to przedsiębiorcom obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting oferuje następujące korzyści:

  • Oszczędności finansowe: Wysoki standard powierzchni biurowej w połączeniu z niskim podatkiem Gewerbesteuer pozwala przedsiębiorcom obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
  • Elastyczność: Przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting oferuje możliwość elastycznego dopasowania powierzchni biurowej do potrzeb firmy.
  • Możliwość networkingu: Przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting to świetne miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Wirtualny adres z opcją co-workingu

Standardowo przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting jest obsługiwana jako wirtualny adres. Oznacza to, że przedsiębiorcy mają możliwość rejestracji swojej spółki pod adresem siedziby przestrzeni co-workingowej, bez konieczności fizycznej obecności w biurze.

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje skorzystać z przestrzeni co-workingowej, może to zrobić w dowolnym momencie.

Podsumowanie

Przestrzeń co-workingowa może być korzystną opcją dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech. Firma Koch&Partners Consulting oferuje przestrzeń co-workingową, która jest specjalnie dostosowana do potrzeb spółek GmbH i UG. Przestrzeń co-workingowa Koch&Partners Consulting znajduje się w strefie z niskim podatkiem Gewerbesteuer i oferuje możliwość elastycznego dopasowania powierzchni biurowej do potrzeb firmy.