GRAL7 GmbH, Wilhelmsplatz 12, 02826 Görlitz +48 75 6106088 ::: +49 3581-8999998

Kompleksowa
obsługa Konsultingowa

Wszystko w jednym miejscu. Sprawdź nas.

Optymalizacja kosztów

W zależności od wybranych form prawnych mamy do dyspozycji kilka rożnych wariantów optymalizacji ale wszystkie z nich maja wspólny mianownik w postaci części z naszego pakietu usług które aktywnie wpływają na obniżenia kosztów prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Wśród podstawowych płatnych opcji jest:

- Adres na terenie Niemiec: optymalizując Twoje koszty utrzymania własnego biura do minimum wraz z dostarczaniem korespondencji i użyczeniem sali/biura celem spotkan biznesowych
- Outsourcing: który sam w sobie pozwala zaoszczędzić czas oraz kapitał powierzając czynności np. rejestracyjne podmiotowi w tym wyspecjalizowanemu.
- Fulfilment: kompleksowa lub częściową obsługą przed sprzedażową, sprzedażową i po sprzedażową, obniżającą koszty utrzymania magazynów, umów kurierskich, kadry pracowniczej.

Wśród podstawowych i bezpłatnych opcji jako wartości dodane, są:

- Linia telefoniczna: w pełni rejestrowana i stacjonarna linia telefoniczna na terenie Niemiec z obsługą w protokole VoIP, ograniczając koszty utrzymania linii telefonicznej do 0 €
- Poradniki: wypracowane na przełomie lat rozwiązania w formie poradników dla przedsiębiorców zaczynających działalność na terenie Niemiec, w tym poradniki odnośnie obniżenia kosztów księgowości.
- Dokumenty: baza dokumentów będących szablonami najczęściej wymaganych dokumentów jak np. przy spółkach,- umowy pożyczki , umowy o prace, kontrakty, karta pojazdu, raporty kasowe, protokoły i wiele innych .. których pozyskanie wielokrotnie bywa kosztowne, gdzie darmowe źródła internetowe są mało wiarygodne mogąc generować dodatkowe problemy i koszty z tym związane, a płatne pozyskanie dokumentów będących w naszej bezpłatnej bazie, może kosztować wiele tysięcy euro.

Ponadto, optymalizacja to nie tylko optymalizacja kosztów celem obniżenia ich do jak najniższego poziomu ale przy zachowaniu pełnej funkcjonalności firmy, optymalizacja to również optymalizacja podatkowa która zawsze jest brana pod uwagę w naszych konsultacjach – jako podstawowy cel każdego przedsiębiorcy.

Przez wielowątkowe schematy wypracowane na przełomie lat dla naszych klientów oraz w ramach własnych struktur organizacyjnych na pograniczu handlu towarem i usługami w stosunkach Polsko - Niemieckich, możemy „praktycznie” określić warunki i możliwości wdrożenia danego schematu i korzyści z tego płynące, bez teoretyzowania w punktach mogących podlegać indywidualnej interpretacji.

Konsulting

Optymalizacja kosztów

Więcej ...

Optymalizacja procesów

Więcej ...

Optymalizacja podatkowa

Więcej ...